Edukacyjne Memo Podróżnicze

Linia gier, która poprzez zabawę pozwala poznawać świat, trenować pamięć i uczyć się języków obcych.

Gry pamięciowe marki Tripamo® to wyjątkowy sposób na kreatywne spędzanie czasu. Zabierają uczestników w niezapomnianą podróż szlakiem 30 wspaniałych atrakcji miejskich. Trzy warianty gry o zróżnicowanym poziomie trudności zapewniają zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Umożliwiają samodzielną zabawę oraz rywalizację w większym gronie.

Memo-Main

zabawa

poznawanie świata

trening pamięci i spostrzegawczości

nauka języka angielskiego

Memo-Ikona-elementy

Elementy Memo

Gra składa się z 60 kartoników. Każda para elementów posiada zdjęcie atrakcji z podpisami w dwóch językach. Kartoniki wykonane są z grubej tektury i mają wymiary 6 x 6 cm. Pokryte są folią zabezpieczającą zarówno na awersie, jak i rewersie.

Memo-Ikona-MiniPrzewodnik

Mini Przewodnik

Dzięki niemu gracze poznają wiele ciekawostek związanych z historią, kulturą i miejscowymi tradycjami. Opisy wykonane są w dwóch językach. Kluczowe frazy zaznaczone są kolorami. Mapa wskazuje lokalizację nie tylko zawartych w grze atrakcji, ale także wielu innych wartych odwiedzenia miejsc.

od 5 lat

1 – 6 graczy

wersja dwujęzykowa

3 warianty gry

Poznań

30 atrakcji Poznania

Polsko-angielska gra pamięciowa, która zabiera uczestników w podróż do stolicy Wielkopolski. Wśród najciekawszych atrakcji znajduje się Stary Rynek, katedra na Ostrowie Tumskim, mural 3D na Śródce oraz Stare Zoo.

KOD EAN: 5906874873007

30 atrakcji Starego Rynku

Polsko-angielska gra pamięciowa, która zabiera uczestników w podróż do serca stolicy Wielkopolski. Wśród najciekawszych atrakcji Starego Rynku znajduje się renesansowy ratusz z koziołkami, kolorowe domki budnicze i okazałe pałace.

KOD EAN: 5906874873281